Žena v ringu

20. února 2017 v 20:44 | ;(((< buculinek >))); |  ---me---
Neúprosná bojovnice. Levý hák, pravý hák, adrenalin strmě stoupá vzhůru Překvapený

Opět ze zákulisí našeho hrádečku.
Na fakt, že mi nejsou sdělovány VŠECHNY potřebné informace a já se ex post dozvím, byť jsem se i na danou věc ptala, že "je to blbě a že mi to rikal jak..." bych tak ráda řekla, že mi je volnej, ale není.
Jelikož vzniklé errory se dotýkají pana majitele a já nemám šanci ukázat, že jsem schopná, zodpovědná ...

Dnes jsem se vskutku rozčílila. To mluvím hlasitě a rázně, tak bacha. Ano, hlasitě jsem opět třímala nad nedostatečným předáváním informací ze strany služebně starších kolegů. Taková práce mne opravdu nebaví a zaklapla jsem noťas.
Neschopnost vedoucího, co by manažera je taktéž k uzoufání. ... řekněme, že jde o velmi statečného rektálního skialpinistu bez vlastních hodnost a tváře, chtějícího se zalíbit všem. Jenže to odsíráme my ...

Druhé kolo pomyslného ringu mne čeká zítra, potažmo některý nejbližší den po zítřku. Zcela vědomě se zítra nezúčastním kurzu "základů užívání PC+ word+ exel". Jednak je mimo moji pracovní dobu. Druhak na tuto úroveň s certifikátem přímo od Microsoftu, s 20-ti letou praxí práce na PC, stovkama stran napsaných ve wordu a s nespočtem různých tabulek v zády z předchozích zaměstnáních a s vysokoškolským titulem mi dané školení přijde absolutním výsměchem a degradací. Je to jakoby jste vysokoškoláka poslali zpět na základní školu, že jeho studium neuznáváte platným.

Grrr!!! Křičící

Žena je donucena postavit se zoči voči svému soupeři a bojovat za spravedlnost, pravdu a svou čest. Žena je odhodlána ať to stojí co to stojí, jde za svým cílem.

Takový mám již druhý týden Zamračený
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama