Sledujete?

6. ledna 2017 v 21:28 | ;(((< buculinek >))); |  ---mixer---
Ano ano! Začalo se to tu hýbat písmenkama Usmívající se Bylo na čase provést něco s blogo-prostorem. Ne že musím, pro to jsem jej nevytvořila. Protože chci a to je zásadní rozdíl.


Nemusím psát abych s vámi sdílela pestrosti všedních dní. To by mě dlouho nebavilo, časem by získalo křečovitost a nudu.
Chci, protože i když se to nezdá (a to mi věřte, zkušenost z dnešního večera je tomu posledním důkazem), úměrné sdílení kolikrát povzbudí, nakopne, inspiruje.

Kamarádka se mi postěžovala "...tak bych byla ráda, aby mě obejmul". "Řekni si o něj", odvětila jsem. Nevím, jak přesně u nich události probíhaly. Výsledkem je, že právě nyní tráví spolu čas :-)

I já sama si fňukám, stěžuji, taky to umím a moc dobře. Učím se říkat si o to, co mi chybí, byť ne vždy se mi dostane mnou kýžené odezvy. To však neznamená, že nepřijde nikdy. Přijdev pravý čas a potom si ho umím vychutnat plnými doušky.
Jsem požitkářka. Ooo ano jsem a náramná.

Každá chvíle je hodna k využití prožít ji naplno. Jestli radostně, smíchem či smutkem, láteřením je jen na našem rozhodnutí.

Rozhodla jsem se pro radost ze psaní. Pro možnost zastavit se, zamyslet se nad věcmi a tím vás snad obohatit.
Chci jít i o kousek dál a zkoušet nové věci.
Přidáš se?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama