S příběhem

31. července 2015 v 11:42 | ;(((< buculinek >))); |  ---úzká---
Budu trochu IN. Je totiž v módě mít jídlo z blízka či s příběhem. Dnes nebudu psát o jídle, i když se vyskytlo na scéně taktéž.
Předevčírem jsem se vytrhla z letargie, že je už na čase vyrazit do zahradnického centra pro květinu pro babičku. Přiměřeně jsem se zkulturnila a vyrazila.

Výborně, navazující spoj mi cvrnknul přímo před nosem a tak jsem se nechala pohltit chrámem utrácecím, bez účelu větrat peněženku, ale najít nově otevřenou probejnu ryb a tím zužitkovat čas čekání.
Povedlo se! Z onoho chřtánu jsem vyplula u druhé zastávky. Nastoupila do busu, jenže mě něco pudilo vystoupit.

Ach joooo, z tama je to ještě kilák cesty :-/
Vydala jsem se tedy odhodlaně nacestu, když za první zatáčkou zahlídnu nákladák a dělníky. "Doprkna, vždyť je tu objížďka! Uff, to se budu muset vracet?" Šla jsem dál, nedbaje překážek, s tím, že prostě ukecám chlapy na stavbě, aby mě pustili skrz. Ehm ehm ehm, ano taková bláhovost a troufalost.
Náklaďák mezi tím zvětšil svou velikost na obra a já na velkého mravence. Opravdu se nerada vracím.

Ale!!! Stavbou projít určitě nešlo. Most nebyl. Tedy ten původní. Vedle něj byl dočasný a já v zoufalství dobrodružného poutníka si minutu lámala hlavu, jak překrosím úzký most permanentně okupovaný auty až jsem zaostřila a zahlídla lávku pro kolisty a pěšobusy. Výhra. Podlaha lávky byla děrovaná, řeka pode mnou, všechno drnčelo a pohupovalo.
Se zrakem upřeným na pevný bod druhého břehu jsem vkročila a šla.

Cestou mi docvlaklo, že vlastně budu muset stejnou cestou jít zpět, neb pravděpodobně ona zastávka bude zrušená.
Rychtik máčka omáčka. Zaúpěla jsem a šla se raději kochat květinami a vybrat tu pravou.

Nebudu vás napínat. Zvládla jsem to. Cestou zpět jsem koukala pod nohy na řeku :-) Tam bylo pokladů... Jen do října si dám voraz oním směrem podnikat výpravy.

Úlovek

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama