A zase mi tu chcípl pes!

7. února 2014 v 23:15 | ;(((< buculinek >))); |  ---mixer---
Ano, jak jsem zmínila v předchozím článku. Děje setolik věcí, že je nestíhám zaznamenávat a jednou ... ehm ehm ehm.
Měla bych začít být víc realistická, co všechno chci stihnout :)

Nastalo zkouškové a já usilovně sbírám zelené chlívky v ISu. Zatím vcelku úspěšně, byť občas s vypětím sil. Stíhám nějakou kulturu abych nezblbla z milionu odborných termínu, které buším do paměti. Báječná akce, na kterou jsem byla pozvaná, byl skautský ples v Kroměříži. Hezky se hodit do gala, hmm to bylo :) Snad zvládnem ještě jeden ples.

Po měsíční přestávce jsem se vrátila do ateliéru s tím, že dochodím podzimní semestr a bude konec. Jenže tu lekci jsme řádili s uhlem. Uhel mne okouzlil svou rychlostí, plností, černotou, jemností a složitostí současně. Ne!, nemůžu přestat, aťák se mi stal oázou, odpočinkem a taky výzvou. Pan ateliérnik si zvykl na mé nezvyklosti, pozoruje, radí, napomíná, obdivuje. Nikoho nezatracuje, neshazuje, naopak snahu každého ocení. Takže do léta mám o zábavu postaráno. Možná udělám maličkou výstavku pro mé milé osůbky.

S Bibi je parádní zábava. Zbavila se strachu z pohlazení a je mile ňuflací (je to holka, takže když nemá náladu dá to na jevo). Když ji pustím pobíhá, skáče a nejraději žere "vitamín I", I jako igelit :o od sáčku na seno nebo hoblin. Před chvílí tu lítala jak o závod.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama