Všehochuť

7. března 2013 v 22:52 | ;(((< buculinek >))); |  ---me---
Ale ano, věř tomu nebo ne, přidávám sadu písmenek :) Po náročném období se vracím zpět k datlení a těším se z toho s tebou. Pojď se začíst ;)

Zaměstnání:
Na začátku, kdysi před téměř dvěma lety se zdálo, že přicházející čas bude dobrý. V jistém smyslu i byl. Něco špatné bylo k něčemu dobré. Do prosince jsem pracovala v organizaci kde jsem se o tom přesvědčila a mnohému naučila. Situace tam, se stávala neúnosnější víc a víc až jsem se rozhodla definitivně odejít. Nedělní večery se sevřeným žaludkem, odpor k chození do práce, nic moc stav.
A Bůh měl všechno v merku ...
Ještě v průběhu léta mi přišla nabídka, ale s nástupem tak od letošního dubna. Nabídka, na kterou se neříká ne. Kdy jsem mohla spojit svoji profesi s koníčkem.
Na konci prosince, ve stejnou chvíli (nekecám), kdy jsem oznámila, že končím mi přišel e-mail, že mě berou hned od ledna.
A byl to krok víry ...
Smlouvu jsem podepsala s diametrálně jinými podmínkami. Takže zatím spokojenost. Jen ranní extra brzká vstávání na služebky, jsou náročná. Dělám, to co mě baví a naplňuje :) Fajn klienti a pohodoví kolegové (hlavně brněnští klucííííí).
Studium:
... hmmm, mno kde začít, ehm ehm. Státnice na Alžbětě v Blavě si odkládám na září, neb diplomku nestíhá včas nadatlit. A chybí mi úplně poslední zkouška, taková ble teoretická omáčka o ničem a všem v jednom, kdy jsem zapoměla čí jsem :-o To by byl první magistr ze sociální práce. Druhý magistr je přerušen a zamražen do srpna, kdy bych ho měla oživit a pustit se do díla sociální pedagogiky. To bychom byli dvojtí magoři :D aspoň budu legalizovaná.
Ke studiu přidám ještě angličtinu, neb i to je studium. Trochu ji flákám, ale snažím se :) Snažíííííííím.
Volný čas - Cestování:
Dostáváme se od příjemných k ještě více příjemnějším věcem. Loni v létě jsem si sama vyrazila do dánské do Kodaně. Vyhledala lety, hotel, všechno zabůkovala. Na letišti zajistila asistenci. Dohromady během jednoho dne. Pak se tetelila a plánovala. Zvažovala jsem výlet do švédskoho Malmo vlakem, přes most nad mořem. Nakonec jsem byla hepy, že jsem zvládla prolítnout Kodaň. Užila jsem si jí na max v jídle, v trajdání po městě, po parcích a památkách a hlavně severního moře. Měla jsem OpenCard na dopravu, tak jeden den jsem si svištěla z jihu na sever městským vlakem a zpět metrem. Metro řídí počítače, takže cestující může sedět úplně vepředu a zírat na trať, wow! Po kanálu jezdí/ pluje MHD loď, i tu jsem otestovala. Bezbar metro, vlaky, busy- sen noci svatojánské, či dánské? Návrat do české reality přišel hned na letišti, brrr takový šok. Pokud by mi to letos vyšlo, vyvýsadkuju se směr Švédsko či Norsko, uvidíme. Jisté téměř je, že v dubnu se budu jachtit po Jadranu.
Volný čas - zvířena a zahradničení:
Jelikož nyní cestuju služebně po republice, byla jsem nucena nechat svého Fufánka Rubíka u našich :( Což mi připomíná, že bych měla zaplatit výživné pečujícím :) Bella je furt neřízená střela a Honey i přes veškerou snahu a péči nás pomalu opouští ...
Zahradničení provádím pouze běžné domácí okrasné, jelikož venkovní předloni zhynulo. Na vině byla má kolenní dlouhodobá indispozice, která mi bránila v řádném pěstění. No a letos to je v kélu taky, téměř celý červenec budu pracovně v trapu ve Strakonicích. Kdy vyseju semínka rajčat z loňska? Kvízová otázka.
Teď vlastně řeřichuju řeřichu :)
Volný čas - přátelé, knihy a jiné radovánky:
Přátele trochu oďobávám a oni mě :D Od cca října jsme plánovali oslavu narozenin, svátku a vánoc ... sešli jsme se v únoru! Klídek želva ... s termíny handlujem, jak na tureckém trhu.
S jinýma radovánkama jako focení, čekám až zase přijde onen okamžik, myslím že přijde brzo. Nebo plavání, to jsem začala provozovat pravidelněji na Žužlánkách (správně Lužánkách ;) že Oldo?)
Předminulý týden jsem se řádně plácla přes kapsu na knihách, uuuuuuuuu to byla šlupa. Nechtějte vědět sumu :o Abych je ještě stihla i přečíst :D Ještě vám prozradím, jak jsem prudce inteligentní ve spojení s technikou a lenora číst návody k použití. To si jeden večer celá šťastná donesla skener. Nedočkavě, jak malé děcko rozbaluje krabicu, div by ju neroztrhala (nešlo to). Návod nečetla kábl propojila, nainstalovala a ono nic. Vůbec nic, jen se ksichtí, že jo a prdítko. Skopala bych si řiť, aleco už. Blbostima se člověk učí :) dobře mi tak.

Řekla bych, že je to tak suma sumáru šecko, co sem vám chtěla na sebe bonznót. Máme ovšem čas předvelikonoční, proto mějme čas v nečase na randění s Hospodinem.
On je má pevná skála, nedobitný hrad, mé útočiště!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monika Monika | 8. března 2013 v 8:17 | Reagovat

Chce se mi říct - toto trvalo... :-P Ale nebudu provokovat.
Takže - díky za porci písmenek a těším se na další! ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama