Jako žabinec

7. března 2013 v 23:43 | ;(((< buculinek >))); |  ---mixer---
Začátky roku se přívalem sněhu a ledu mám každoročně ve zvyku

vítat nový rok pádem. Nevím, kde se letos stala chyba, ale nějak padám častěji než je zdrávo. Klucííííííí kolegové ze mě mají srandu. Nejlepší pády, spíše sedy jsou na bazénu. Vypracovala jsem se už tak daleko, že nosím žabky-ťapky.
Šla jsem juknout za naším Drobkem, jak se mu vede na lajně. Měl nasazenou čepici až do očí a já se mu řehnila, že je jak číňánek. A on dělal "tytyty" ... a já "hahaha". Chystal se hupsnout do vody, tak jsem chtěla ukročit vzad a ono to nešlo :) Kačenka si hezky hačla do velké louže. Drobeček byl pohotový a zachránil moji topící se zadnici a ještě udělal "tytyty".
Minulý týden, že si odskočím na havaj a zrovna na sebe hodím kraťasy. To byl absolutně největší kaluž, která snad existovala širokodaleko toho dne v mé blízkosti. Nožka mi podjela a už sem v ní nejen seděla, i ležela. Jo jo, neměla ťapky ... Začalo mi šrotit, jak si vlastně stoupnu a co budu dělat, když mi to nepůjde a nikdo neví kde jsem. Stoupnout se mi povedlo, byť to byl výkon horolezecké kvality. Výslekdem byla mokrá záda a zadek, tak že mi z nohavic kapkala voda :D
Ano, opět jsem byla mým hochům k smíchu a Drobeček mi chtěl pomoci se sušením, řádně měvyprášit. Vojtík zapochyboval o mých schopnostech nepadat. To jsem ho ubezpečila, že tak častá frekvence není normální. Uklidnil se a pravil, že se blýská na dobré zítřky.
Dnes vážení, dnes jsem si dala předsevzetí nezhučet a zůstat suchá, jelikož jsem si nevzala nic náhradního-pracovního. Mise splněna!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama