KUK a dnes čučím jako puk

8. března 2012 v 20:31 | ;(((< buculinek >))); |  ---mixer---
... a to vážně doslova mi lezly oči z důlků hned od rána.

Nechápu jak, ale nějak jsem se ráno dobrovolně vypáčila z postele 5:45 (budu přesná, to začal hulákat budík). Jela jsem do Blavy a neměla koupenou jízdenku, tak jsem vyrazila z domu dřív.
Úspěšně bez fronty koupila jízdenku a cestou na perón se to stalo!!! :o
Na perónu stál mladý borec s PRASÁTKEM velikosti středního pudla. Další gól, jel s ním do Blavy, kde způsobil před nádražím parádní show. Prasátko mělo křížový postroj místo obojku, vodítko a to vše krásně ladilo v červenou elegantní barvu. Prasátko scupitalo schody v podchodu a zase je vycupitalo.
Jo a s tím čuníkem šel borec do taxíku. Myslím, že odjeli.
No a na pravobok hleď, když jsem se otočila na mne vykukovala přičupnutá čůrající prcka nachodník před nádražím na frajplace tety bezdomovkyně. S těmito dojmy jsem šla na přednášku docenta Oláha teorie sociální práce...
Abych dokonala intelektuálním vjemům zadost, podnikla jsem po návratu z Blavy "lov" do univerzitní knihovny- KUK na úzkoprofilovou literaturu. KUK je vážení Knihovna Univerzitního Kampusu.
Přiučena z webu, ze které strany se do Kampusu leze jsem to vzala zadem v domění, že knihovna bude blíž. A prdítko. Knihovna je přesně uprostřed moderního štrůdlu budov kampusu.
Tety u pultu byly milé a celý proces registrace a výpůjčky zabral max 15 minut. Mohla jsem se celá šťastná vydat na bus domů. Vylezla jsem předem a můžu směle říct, kurnik, vypadá to v kampusu fakt cool :) Hlavně ta knihovna a studovny.
Apropo, MZK (moravská zemská knihovna) je taky sqelá a má jedno +, otevíračka až do 22hod.

S těmito vjemy budu usínat a nechám si zdát sladké sny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama