Úlety

24. ledna 2012 v 21:27 | ;(((< buculinek >))); |  ---me---
"Houk" pravila bílá tvář a Velký Manitou se s ní rozloučil... a mě se v hlavě nápad zrodil :-) Praštěný a chytlavý.

"Houk" pravila bílá tvář a Velký Manitou se s ní rozloučil.- je konec konverzace s kolegou, kdy jsme si vyměňovali informace. Pár dní byli jen ti dva. Dnes už máme Ribannu. Kdo bude Old Shatterhand zatím diskutujeme. Sama Hopkinse a další postupně obsazujeme.
Z obyčejného "houk" mě napadlo udělat pro klienty a nás promítání. Myslím, že zítra navrhnu spáchat monotematickou sobotu v duchu Vinnetoua a jeho přátel. Blízko je les a široké pláně by nám mohly nahradit okolí stavenišť (a že jich kolem není málo). Nebála bych se pojetí moderního a zakomponovat do děje Campus coby hory (hory obchodů se skrytým pokladem). Jen by nám chyběla řeka a ty parádní vodopády... ještě něco vymyslíme ;)

Taky jsme měli včera pohřeb. S Ondrem (nemá rád toto oslovení :) proto ho tu píšu) a Peťou jsme šli na poslední rozloučení s kytkou z našeho stolu. Nejspíš umřela ... buď suchem nebo přelítím. Jednoduše chcípla samou láskou. To se tak stává v životě kytek.
Hezky, uctivě a řádným pláčem jsme ocenili její celoživotní zásluhy na našem stole. Vzpoměli si na její nehasnoucí krásu, jež si odnášíme ve svých vzpomínkách. Rozloučení bylo vskutku srdcervoucí.
Potom jsme ji šli pohřbít do popelnice. Šli jsme spořádaně v zástupu za sebou stejně tak, jako tři prasátka od Nohavici. Ondráš otevřel popelnici, Peťa něžně spustila ze svých ruček květinu do útrob.
Najednou Ondra vzkřiknul: "Počkat!, přece se ještě sype hlína." Hrábnul do květináče a posypal květinu hlínou. Mě nezbylo dotat nic jiného, než: "Prach jsi a v prach se navrátíš." Poslední zamávání a mohli jsme jít pracovat :)

Řady našich kadílků se po personálních rošádách rozrostli. (opravdu nikoho neurážím, kadílek je slovinsky- a neřeknu význam. Hádejte!!!) Ach jo, vzdycháme my nekadílci. Nicméně na výkonu, předně pracovním, to nikomu neubírá. Kadílci holt utužují vztahy a pravidelně se větrají. ... doprčic, teď přemýšlím, co je teda zdravější. Hm a mám hlavu v pejru, aaaaaaaaaaaachjoooooooooooo

Nejvyšší čas zkončit s úletama ;) tak se mějte úleťácky!
Apropo, za chvíli bude Vinetou stáhnutý.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama