Tak porůznu

29. května 2011 v 23:06 | ;(((< buculinek >))); |  ---mixer---
Musím si spravit chuť po fakt takové chuťově jeté kedlubně .... Což není originální výmluva, proč si dát švestkový koláč, ale vážně fakt.

Loňské zásoby se pomalu tenčí, ale to nevadí. Dnes jsem ochutnala svoji první jahodu z truhlíkových záhonů v atriu. Byla naprosto úžasná, slaďoučká, ... jahodově okouzlující. Můžu se těšit, že jak dozrají i ty další, tak bude jahodové eldorádo.
Hrášek se letos moc nevyhráškoval, stará semínka k mnladým vyhonkům obtížně donutíš. Bylinky se po zimě zbrchaly, jen tymián nějak stagnuje. Paní sousedka se za něho přimlouvala a tak ho obě vytahujem ze země a on furt nic.

Ve středu tomu byl rok, co jsem se zblbcovatěla a dostala na to i diplom. No a ve čtvrtek mě čekají přijímačky na brněnskó Masárnu na pajdák. Přeloženo- Masarykova univerzita, pedagogická fakultu, obor sociální pedagogika.
Víte kolik toho umím??? Nic, vůbec nic. V mozkovně je vypařeno, no to bude. Joooooo jo takové student flákač, hanba mi.

Minulou sobotu jsme provdali Marušku a oženili Oldu. Jenom své ANO si řekli nějak moc rychle, že si toho člověk moc neužil :-) Slib jsme skládali i my, že jim budem nápomocni.

Těším se z fufánků- Natíka a Rubíka. Hoši prndají, kvíkají a bobkují pořád stejně a bez nich je smutno. Někdy dělají rúzné skopičiny a já se smíchy válím. pájinka je chodí strašit svým kvíkáním a houkáním. Potvůrka jedna člověčí.
Filip- kaktus- od loňského září krapet porostl a je hezoučký.
Do "rodiny" nám pišel Gilbert, noťásek :-) Užívám si ho a poznávám jeho skrytá tajemství.

Hádanka, proč je Gilbert Gilbertem? Hádejte a pište ;)
Odměna vás nemine.

Ještě bych vám mohla napsat o čínském ferrari. Bratr zahalekal "ségra, je nový, neproprděný" bylo sice hezké, ale když vám prdne pod zadkem vozík- ta látka, tož vesele není. Ani cesta do a z práce na něm nebyla nikterak bezpečná. Každý díl se giglal. Najet na obrubník nebo do nízkého autobusu byl kumšt. Já se musela co nejvíc opřít do zad a Olda mohl vozejk vytlačit nahoru. Vivat made in China!

Co mne těší? Že je jaro, že bude léto, potom podzim. A momentálně, že vám popřeju dobrou noc- layla tov :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama