Drobinky

5. června 2010 v 17:32 | ;(((< buculinek >))); |  ---me---
Na levoboku kafíčko, na pravoboku myš (od PC) a přede mnou pomalu a jistě se rozkládající laptop. Ale on furt funguje! Sice levý shift je vydloudnutý, ale nevadí. Monitor je dávno ot...
Je sobota, mám po všech zkouškách...


všechno prádlo konečně vyžehlené. Dokonce ani lednice nezeje prázdnotou. Mám uvařeno. Poslouchám záznam z letošní sesterské konfery v BA.

Ve středu jsem si udělala malé Vánoce :-) Jak strávit hodinu, když se octnete na Čáře (ulice Česká)? Jednoduše vlezete do knihkupectví a aspoň já jsem skoro v ráji. Odnesla jsem si z tama parádní úlovek - oba díly Ranče u Zelené sedmy knižně a Saturnina.
Na schůzku týmu jsem kráčela tak šťastná!

Ovšem to nejdůležitější je, že si po dnech, no spíš týdnech užívám Božího slova. Nebeský Tatínek mi posílá Své vzkazy pořád, ale tento týden Ho vnímám nějak intenzivněji a osobněji.
Asi dva týdny za mnou chodí a říká mi: "Heleď, děfče už se přestaň tolik bát. Uchop věc vírou. Hmm ;-)" Potom jsem slyšela o Alžbětě a Marii, jak obě a hlavně Marie přijala věci vírou. Bůh mne tím usvědčil. Byla jsem přemožená Jeho dobrotou a milostí. Dál a dál ke mne hovoří, každý den mi připomíná události a povzbuzuje abych udělala krok víry.
Učí mne poznávat a rozeznávat stopy lásky a přátelství. Ohlížím se za sebe kolik stop jsem strachem raději minula nebo na ně nereagovala. Uuu hrůza, a já trubka furt nic.
Modlím se abych ještě nějakou stopu potkala a mohla k ní vtisknout tu svoji.

Hospodine, děkuji že Tě mohu nazývat svým Tatínkem. Děkuji, že mne přijímáš špinovou, hříšnou, chybující ... nejsem Tě hodna. Ale ty jsi přišel za mnou, obmyl si mne Svou krví, odpustils mi a přijímáš mne takovou jaká jsem. Děkuji Ti, že smím být Tvá. Amen.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama