Ukvákané pozdní odpoledne

23. dubna 2009 v 22:26 | ;(((< buculinek >))); |  ---me---
Dvě zkoušky za sebou, tak jsem si řekla že v BA zůstanu a využiji laskavé nabídky. Jen teď přemýšlím jestli jsem ji již náhodou nevyčerpala a nebo do kdy potrvá :-) Moc děkuji!
Přemýšlíte, proč tu píšu o zkouškách a kvákání? ;-) čtěte dál.

Ale než začnu, tak vám nejdřív povím o nevyřčeném a splněném snu. Už pár dní bylo hezké počasí a já si jen tak úplně pro sebe říkala, že kdyby bylo hezky i ve středu, ráda bych vyvětrala svoji "mozkovnu" na soutoku Moravy a Dunaje pod Devínem.
Vůbec nic netušící Peter mne nabral u školy, zeptal se jestli nemám něco podléhající rychlé zkáze a když zjistil, že ne vyrazil k cíli. Blížíce se k němu- cíli jsem začala tušit, kam jedeme. Srdce i mysl mi poskočily radostí a až téměř v cíli jsem se zdůvěřila se svým snem.
Zapíchli jsme auto na parkovišti a vyrazili k soutoku. Usádili se na břehu, povídali a pozorovali lodě, kachny a přírodu kolem. Do toho zněl koncert žabího kvákání z rybníku nedaleko.
Zjistila jsem, že nejsem sama kdo trpí blažeností s foťákem v ruce. Začalo se fotit- "tak presne tak sa natoč a vydrž", zněly často instrukce a abych byla povzbuzená vydržet tak bylo:"to bude super, bomba". Podařilo se mi uchvátit na chvíli aparát, tak jsem si zafotila taky.
A překvapení nebylo první. Vyráželi jsme ještě jinam. Podívat se na západ slunce na kopec nad Devínskou. Byla sice oblačnost, ale přece jen něco z něj bylo. Jen komárů houfy ... Nemohlo být vše dokonalé, ne?
Takže ta středeční zkouška dopadla na jedničku a čtvrteční na dvojku.
Všechno dopadlo nad očekávání dobře a vy se nyní můžete mrknout na malý komentovaný výběr foteček v albu, které je zde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Renka Renka | 27. dubna 2009 v 12:55 | Reagovat

To je paráda! Garatuluju ke skvěle zvládnutým zkouškám a trochu závidím ten krásný výlet. Fotky jsou moc pěkné!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama