Strahov cup

17. února 2007 v 23:35 | ;)))< buculinek >(((; |  ---me---
Naprosto jen tak bez myšlenkovitě jsem jednou při návratu od Glorie navrhla Radkovi jestli by nejel na víkend do Prahy na závody s mým klubem. Zvážil, rozvážil jak on umí a vypadlo z něj a že jo.

Do závodů byl asi měsíc čas a já čekala, že mi řekne, že se rozmyslel. Nerozmyslel.
Na sraz odjezdu dorážím poslední. Ještě minutu a kupuju šampus- to jsou trestňáky za pozdí příchody :)
Po příjezdu a ubytování jsme se setkali s dalšíma dvěma bratry Pelíškovými a jistou sličnou slečnou. Krátké a milé povídání. Musíme jít brzy spát, čeká nás brzké vstávání.
Dopoledne trávíme na bazénu, kde jsem měla závodit i já- nezávodila, doktor zakázal kvůli zhnisané ráně. Čímž Radek přišel o zábavu největší - házet mne do vody a následně z ní vylovovat. Mezi tím notně fandit. Jaká škoda ;( Ale malá náplast v podobě kávy a Florentek v bufetě na bazenu snad trošku pomohla. Při obědě mi jde téměř o život. Z prava, ... v ruce vidlička a blíží se ke mě nebezpečně. Vykulím oči, co to je? ... domlouváme se, co bude po obědě. Jedem k Andělovy, kde se scházíme se Zdenkem. Kluci chtějí koupit nějaké dárky na vánoce. Pozdí odpoledne vyprovázíme Zdenka do práce a děláme trooochu čóro móro před Justičním palácem. Pohled na osvětlený Petřín (myslím) a frčíme busem zpět nahoru na Strahov. Ještě jednou pohled a řádný rozhled na rozzářenou Prahu zhora. ... skoro, jak v Benátkách, těch italských...
Celý víkend jsem lehce jak na trní, protože přemýšlím, jak Radek zvládne být v davu stovky různě tělesně postižených pajdů. Zkušeností myslím nemá, mimo mne žádné.
Pohybovat se mezi vozíkama, "odloženýma" nohama - protézama a berlema a kdo ví čím vší je pro zdravého asi těžké nějak všechny pocity zpracovat, pokud "nezná terén a je nováček". A jak obstál?
Ustál i obstál! Sklidil obdiv všech- jen on o všech těch obdivech netuší.
Smekám, byl jsi naprosto úžasný a statečný!
Děkuju.
... druhou stranu pohledu můžete číst na Radkově blogu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama